Rozwiązania i technologie do Marketingu Online

Kandydaci
Pracodawcy
Mapa strony  |  Forum FAQ |   |  facebook Dołącz do nas   |  Wynagrodzenia  |  Rynek pracy
Firmy rekrutujące z Jobmatch: 3010
Panel logowania

Zapomniałeś hasła ?
Zarejestruj się >
Blober
Zleć pozyskanie CV Jak mierzymy dopasowanie Branżowe Fora dyskusyjne
Aktualnie rekrutują
Blober
Salesmanago
Rekomendowani pracodawcy
Zgłoś problem
Regionalny serwis informacyjny
Sklep z przestrzennymi panelami dekoracyjnymi
Branżowe Fora dyskusyjne

Podaj słowo kluczowe
Posty

Opinie o pracodawcach
Wątek / Temat: Opinie - natural pharmaceuticals spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Dodaj post Fora dyskusyjne - strona główna
Dołącz do forum

2013-01-17 18:05:03
m (Gość)
OSZUSCI z Natural Pharmaceuticals!!! Szukaja naiwnych przez telefon, bredza cos o darmowych probkach a potem okazuje sie ze masz abonament. Jak zadzwonia to nalezy sie natychmiast rozlaczyc. Polecam przeczytac ich "ogólne warunki zawierania umów sprzedaży". Juz ten smieszny regulamin smierdzi na kilometr.
Odpowiedz
2013-01-18 10:54:05
Biuro_Rzecznika_NP (Gość)
Firma Natural Pharmaceuticals każdego Klienta traktuje indywidualnie i z należytym szacunkiem, o czym mogą zaświadczyć nasi zadowoleni Klienci. Osoba otrzymująca oferowany przez firmę produkt wraz z nim dostaje regulamin jasno określający zasady zakupu i zwrotu produktów. Także w folderach promocyjnych oraz na stronie internetowej informacja, o sposobie zamawiania preparatów oraz składaniu skarg i zażaleń, zajmuje ważne miejsce. Specjalnie dla Państwa przygotowane zostały dwa kanały komunikacji z firmą: telefoniczny (numer BOK 22 490 69 67) oraz drogą korespondencyjną (formularz kontaktowy dostępny na stronie www.natural.pl). W związku z faktem, iż poruszane przez Państwa wątki są niezgodne z przeznaczeniem portalu jobmatch.pl zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Natural Pharmaceuticals w celu wyjaśnienia wszelkich pojawiających się wątpliwości.
Odpowiedz
2013-01-21 12:08:13
MAŁA (Gość)
to czemu dzwoniąc słyszę NIE MA TAKIEGO NUMERU???!!!
Odpowiedz
2013-01-23 11:20:00
Biuro_Rzecznika_NP (Gość)
Uprzejmie prosimy o sprawdzenie poprawności użytego numeru telefonu i ponowny kontakt w dni powszednie w godzinach 9.00 -17.00. Sporadycznie mogą się nam też przytrafiać zakłócenia techniczne, za które z góry przepraszamy. W razie problemów z połączeniem telefonicznym zachęcamy do kontaktu z Natural Pharmaceuticals poprzez formularz dostępny na stronie www.natural.pl.
Odpowiedz
2013-01-24 11:26:23
KK (Gość)
OSZUSCI i nic poza tym dzwonie 5 dzeien i non stop zajety.
Odpowiedz
2013-02-15 21:05:44
do kk (Gość)
KK może nie jesteś pępkiem świata i inni też chcą zadzwonić :) pozdrawiam
Odpowiedz
2014-05-30 12:01:53
ru (Gość)
Nie ma takiej strony internetowej
Odpowiedz
2013-09-21 18:42:37
mamcia (Gość)
Witam.Czytam o tej firmie dlatego ,ponieważ nie dawno otrzymałam próbkę OmegaMarine+.Nie wiem w czym tkwi problem ale jeśli chodzi o numer to jest jak najbardziej aktualny.Dwa czy trzy dni temu dzwonilam.Obsługa bardzo miła pod tym właśnie numerem.
Odpowiedz
2014-07-01 16:28:19
abc (Gość)
Sytuacja jest jasna: Ktoś (wiadomo kto) założył firmę, mając pomysł na wyciśnięcie pieniędzy z rynku, opanowanego już wcześniej bez reszty. Nie buduje sklepu, czy apteki, za to zatrudnia ludzi z telefonami, którym nakazuje bezpardonową nieustępliwość w rozmowach z osobami - koniecznie w podeszłym wieku. Mają kusić i straszyć na przemian. Wciągać je w pułapki, wykorzystując ich dezorientację. Wymusić powiedzenie "tak", lub podanie adresu. Potem listownie straszy się tych staruszków odpowiedzialnością karną i karami pieniężnymi za niewywiązanie z rzekomo zawartej umowy. Padają groźne i sugestywne słowa, wprawiające ofiary w lęk - strach przed nierozumianym zagrożeniem. Takie osoby wolą zapłacić za odzyskanie spokoju i powrót do równowagi. Dla nich to bezcenne. To jest czyjś (prokuraura wie czyj) bandycki sposób na zarabianie. Bazę danych z telefonami do osób w odpowiednim wieku kupuje się od wyspecjalizowanej firmy, skupującej te dane od podmiotów, które wcale nie mają prawa ich odstępować, ale dla zysku ryzykują - licząc, że nie zostaną przyłapane. Na tym i na innych forach występują liczne wpisy opłaconych osób, które mają za zadanie zrównoważyć, przesłonić i zneutralizować negatywne opinie pokrzywdzonych, czy ich opiekunów. Pracownikom tym wydano polecenie, by żaden krytyczny wpis w polskim internecie nie pozostał bez kontrującego wpisu, który ma udawać dobrą opinię osoby niezalerżnej od firmy. Całość działań tej i podobnie działajacych firm jest dobrze monitorowana przez (niedomówienie) i gromadzone są dowody, a także powiązania. Proszę być dobrej myśli, a tymczasem ostrzegać, a nawet niekiedy pilnować swoich drogich seniorów.
Odpowiedz
2013-02-15 20:49:48
gość (Gość)
Istnieje coś takiego jak aktywne słuchanie gdyby nie to nie było by tu takiego postu z taka opinią..
Odpowiedz
2013-10-24 21:31:37
telemarketerka (Gość)
jak ktoś nie słucha, co się mówi podczas rozmowy ani nie czyta regulaminu, który KAŻDY klient dostaje wraz z pierwszą przesyłką, to nie ma się co dziwić, że nagle czuje się oszukany. to nie firmy telemarketingowe oszukują, tylko ludzie są na tyle nieodpowiedzialni, nieogarnięci, a później mają pretensje do całego świata
Odpowiedz
2014-06-16 20:01:05
kzo wielki (Gość)
Gdybym miał czytać każdą otrzymaną reklamówkę to musiałbym zrezygnować z pracy, leki sam sobie kupię w aptece, a jeżeli chodzi o aktywne słuchanie to jest tez cos takiego jak zrozumiały przekaz. Jeżeli ktoś mówi w zrozumiałym dla siebie jezykiem i nie zastanawia się czy słuchacz go rozumie to przekazujący ma problem i nazywa się to brakiem komunikatywności
Odpowiedz
2014-03-05 16:35:48
ona (Gość)
to prawdziwi oszuści
Odpowiedz
2014-03-07 11:49:29
aneta123 (Gość)
Ostrzegam przed firmą Natural pharmaceuticals.Jest to bardzo nie rzetelna firma.Dostałam 720 kapsułek za 14,90zł.W rozmowie telefonicznej zapewniano mnie,że taką cenę zapłacę za te 720 kapsułek.A teraz dostaję blankiety wzywające do zapłaty bo okazało się że to był blef te 14,90zł,okazało się że teraz będę spłacać w ratach po 29,90 przez 11-miesięcy za te 720 kapsułek.Ludzie nie nabierajcie się na te ich chwyty,bo ja już się nabrałam.Za tą cenę to ja bym miała o wiele więcej leków z apteki.Oszuści kolejni w Polsce i są bezkarni w robieniu z ludzi durniami.
Odpowiedz
2014-04-18 10:33:28
Mario (Gość)
Nie wiem w czym problem Otrzymałem już drugi raz od nich próbkę i ofertę z której mogę skorzystać ale nie muszę. Radzę wszystkim o dokładne czytanie dokumentów i to ze zrozumieniem.
Odpowiedz
2013-01-31 14:58:08
opiekun (Gość)
Występuje tu w imieniu mojego 87-letniego Ojca, który chciał rozstać się z usługami świadczonymi przez Natural Pharmaceuticals Sp.z o.o. z Warszawy, ul. Transportowców 11. Ojciec mój pomimo dokonanych opłat, nękany jest wezwaniami o ich uiszczenie. Co w tej firmie dzieje się, że nie księgują należnych i opłaconych wpłat? - i tak , gdyby mój Ojciec sam własnoręcznie wpisywał nr konta i inne dane adresowe, to mogłoby zaistnieć przypuszczenie, że gdzieś pomylił się, ale firma zadbała i wysłała wypełniony blankiet. Zdenerwowany Ojciec poprosił mnie o pomoc w rozwiązaniu umowy (?- jakiej umowy) z firmą, bo zbyt wiele nerwów Go to kosztuje. Napisałam do firmy zgodnie z zaleceniami, przez "formularz kontaktowy" i tu jeszcze musiałam wyrazić zgodę na dysponowanie moimi danymi - to chore! Rezygnacja pisemna nie została przyjęta i pracownik Działu Obsługi Klienta, wskazał, że Ojciec mój musi złożyć rezygnację osobiście w firmie. To chore. Podkreślam - nie życzymy sobie, abyście więcej dostarczali produkt ProstataXin Plus dla mężczyzn - i tyle !!! Wszystkie przesyłki będą Wam odsyłane. I wstydźcie się, że naciągacie starych, schorowanych ludzi.
Odpowiedz
2013-02-13 13:23:37
Tom (Gość)
Rodzi się też pytanie: skąd ta firma zdobyła bazę adresową "przyszłych"; klientów do których śle dziwne ankiety. Przecież taki proceder jest nielegalny!!! Kłania się tu Ustawa o ochronie danych osobowych.
Odpowiedz
2013-02-13 17:13:16
Biuro_Rzecznika_NP (Gość)
Jednym z celów firmy Natural Pharmaceuticals jest zapewnianie jak najwyższych standardów obsługi klienta. Pragniemy zapewnić, że firma Natural Pharmaceutical swoją działalność prowadzi z należytym szacunkiem dla swojego otoczenia – klientów, partnerów czy regulacji prawnych. Zgodnie z obowiązującym prawem konsumenckim umowy zawierane przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość są wiążącymi umowami sprzedaży, od których odstąpić może osobiście każda ze stron. Przypominamy, że odstąpienie od umowy dokonywane jest przez osoby, które tę umowę zawarły lub przez osoby prawidłowo umocowane do dokonania takiej czynności w imieniu bezpośrednio zainteresowanego. Natural Pharmaceuticals oddaje w ręce swoich klientów kilka możliwości rezygnacji z abonamentu: telefoniczną (po weryfikacji tożsamości), listowną, mailową bądź osobistą. Klienci mogą również odmówić przyjęcia przesyłki lub zwrócić już otrzymaną, co także jest traktowane jako złożenie rezygnacji. Pragniemy również poinformować, iż w przypadku korzystania z formularza kontaktowego nie są wymagane ani zbierane Państwa dane osobowe. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą w celu wyjaśnienia dalszych wątpliwości (numer BOK 22 490 69 67 lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.natural.pl).
Odpowiedz
2013-03-19 14:24:28
realista (Gość)
Jednym z celów firmy Natural Pharmaceuticals jest zapewnianie sobie jak największych zysków poprzez celowe dezinformowanie Klientów!
Odpowiedz
2013-03-08 20:48:17
ehhhhhhhhhhhhhhh (Gość)
Proszę sobie poszukać frazy w Google - bazy danych - i wszystko jasne ....
Odpowiedz
2014-06-30 16:58:02
Jazzski (Gość)
Właśnie. Kiedy do mnie dzisiaj zadzwonił pan od nich i na wstępie podał moje imię i nazwisko, zapytałem od razu - czy my się znamy? - Jeszcze nie. Skąd więc, u licha, z na pan moje personalia w powiązaniu z numerem telefonu? - Za naszej bazy danych. Skąd w waszej bazie moje personalia? - Baza jest kupowana od firmy Target Media, Poznań, ul. Cytrynowa 24. Ostrzegłem go, że owa firma sprzedała im bazę nielegalnie, gdyż mam pewność, że nie udzielałem jej zgody na rozpowszechnianie moich danych osobowych, czyli posługuje się danymi zdobytymi nielegalnie. W związku z tym, dzwoniąc do mnie z użyciem tych danych, naraża się na odpowiedzialność karną. Nie zdołał mi zaoferować swoich tabletek, więc na koniec dodałem, że moja wrodzona uprzejmość każe mi zapytać - jaką to sprawę chciał ze mną załatwić? - Niemal z nieśmiałością wyznał, że chciałby mi wysłać pakiet z jakimś lekarstwem, a kiedy tylko wtrąciłem "dziękuję, to ja nie skorzystam", skwapliwie odstąpił i z grzecznością pożegnaliśmy się. Mam jednak zamiar podrążyć sprawę firmy Target Media z Poznania, która sprzedaje oszustom nielegalnie zdobyte dane osobowe.
Odpowiedz
2013-03-08 21:29:08
ewi01 (Gość)
Bardzo mnie dziwią te opinie. W ubiegłym roku do mnie też zadzwonili i sama osobiście zgodziłam się na przesłanie darmowej paczki z Omega -3, oczywiście koszt był 9...zł za pakowanie. Potem zamówiłam kolejne 3 paczki i po 3-ech miesiącach telefonicznie odmówiłam dalszego przesyłania pod wskazanym numerem telefonu. Od samego początku nie było żadnego oszustwa - po prostu trzeba słuchać co mówią, godzimy się albo nie- PROSTE. Przy rezygnacji nie odczułam żadnego naciągania, pan z obsługi był bardzo miły i uprzejmy. Chcę dodać, że po zażywaniu Omega-3 przez okres jesienny nie bolały mnie stawy co zawsze miałam z tym problem i nie byłam poważnie przeziębiona przez całą zimę (typu grypa itp..) do dnia dzisiejszego. Polecam.
Odpowiedz
2013-07-28 12:35:04
pk (Gość)
He he he nie próbujcie poprawić wizerunku tej pseudofirmy takimi tandetnymi wpisami, z daleka śmierdzącymi pracownikami tejże pseudofirmy, aż w oczy kuje, że to Wy. nie pozdrawiam
Odpowiedz
2014-06-16 20:08:20
karol wieliki (Gość)
Od razu widać że jesteś pracownikiem tej firmy, twój wpis nieco zmieniony pojawił się już wcześniej pod innym nikiem.. hahaha
Odpowiedz
2013-07-08 15:08:11
hoce54 (Gość)
Nie wstydzimy się. Pieniądz nie śmierdzi. Będą inni naiwni!
Odpowiedz
2013-02-15 16:03:39
oj tam .. (Gość)
ludzie dajcie spokoj .. telemarketerzy jasno przedstawiaja zasady korzystania jezeli sie godzicie na otrzymanie to je akpcetujecie i tyle w temacie ....
Odpowiedz
2013-02-18 08:28:27
k3 (Gość)
Nie koniecznie jasno. Czasami są małe oszustwa, co innego mówią przed włączeniem nagrywania a co innego po włączeniu. Dobrym rozwiązaniem jest nie zgadzać się na nagrywanie a z drugiej nagrywać ich od początku rozmowy.
Odpowiedz
2013-02-28 17:55:15
ddddd (Gość)
rozmowy sa nagrywane w całości od początku do końca ....zawsze tak bylo mimo iz klient dowiaduje sie o tym przed weryfikacja
Odpowiedz
2013-04-09 18:23:06
goscc (Gość)
jestem po szkoleniu jutro pierwszy dzień pracy, ale szczerze to zabraniają kłamać bo każda rozmowa przed wysylka jest sprawdzana i jak ktoś polanie klienta to musi do niego odzwonic i poinformować jak jest naprawdę za kłamstwo ma odcinana prowizję i szczerze mówiąc nie ma po co kłamać;)
Odpowiedz
2013-07-28 12:37:33
.... (Gość)
Ludzie większość pozytywnych opinii piszą pracownicy czy tam szefowie tej firmy, to są oszuści i tyle.
Odpowiedz
2014-01-19 21:30:33
Krystyna z Wrocławia (Gość)
Od ponad roku zażywam Omega3 i widzę znaczną poprawę mojej odporności - nie zaziębiam się, praca serca również się poprawiła. Nie jestem pacownikiem, tylko klientem i polecam usługi tej firmy z pełną odpowiedzialnością.
Odpowiedz
2014-06-30 17:03:02
Jazzski (Gość)
Co to znaczy "polanać klienta" - bo nie wiem?
Odpowiedz
2013-10-16 10:28:21
krzyho (Gość)
Wyjątkowo bezczelni naciągacze jakich mało. Zapraszają osoby na spotkania i proszą o kontakty do znajomych, że niby im prześlą darmowe próbki. Okazuje się że twój "przyjaciel" wpisuję cię na listę zamawiających w twoim imieniu !!! Przychodzi 'darmowa' próbka (taka jest informacja nawet w dołączonym liście), a potem jest dopisane, że próbka za darmo ale masz im zapłacić 9 zł. Potem przysyłają sami następną za 90 zł. Potem nękają listami z żądaniem zapłaty, potem zlecają Firmie Windykacyjnej !!!! Wszystko z automatu. Jakaś kancelaria zaczęła mnie nękać SMSami, zadzwoniłem na infolinię Natural. Pani wyjątkowo pewnym siebie głosem oświadczyła że sie sam zapisałem i mam im zapłacić za te śmieci. Nie ma żadnego wyjaśniania, wg nich zapisałem się i mam im zapłacić. Unikać z daleka !!!!!
Odpowiedz
2013-11-08 11:43:36
Biuro_Rzecznika_NP (Gość)
Firma Natural Pharmaceuticals prowadzi swoją działalność z należytym szacunkiem dla regulacji prawnych. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego standardu usług i zadowolenia klienta. Nie wysyłamy nie zamówionych produktów. Nie przyjmujemy zamówień w imieniu osób trzecich. Nie prowadzimy również spotkań marketingowych, na których zachęcalibyśmy do nabywania naszych produktów. Jeżeli ma Pan wątpliwości co do autentyczności podpisu prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta (numer BOK 22 490 69 67 dostępny w dni powszednie w godz. 9.00-17.00 lub formularz kontaktowy dostępny na stronie www.natural.pl, jak również kontakt listowny pod adresem firmy). Ze względu na brak kompletnych danych dotyczących tej konkretnej sytuacji nie mamy możliwości udzielenia pomocy bezpośrednio na tym forum.
Odpowiedz
2013-12-16 18:08:36
ass (Gość)
ciekawe że naiwniaków szukacie wśród starych ludzi
Odpowiedz
2013-12-16 18:09:47
mama (Gość)
uwaga podstępne świnie
Odpowiedz
2014-02-19 10:45:57
syn miejmy nadzieje zadowolonych bylych klientow (Gość)
Za ktorymś razem się dodzwonilem i rezygnacje przyjęto w formie telefonicznej, bo tak podobno mozna, mimo ze dodzwonienie sie tam jest problemem obsługa była raczej mila a to czy faktycznie rozwiazą umowę to sie dopiero przekonam za jakis czas w razie czego spisalem z kim rozmawialem i kiedy wiec jakas podpurka w UOKIK będzie, reszcie tez tak radze, albo będziecie łykac proszki i bedziecie zdrowi jak rybki :p
Odpowiedz
2014-04-01 16:56:47
San (Gość)
Nie zgadzam się z opiniami przedmówców krytykujących firmę. Zadzwonili do mnie jak miałem przerwę na uczelni, wytłumaczyli wszystko zgrabnie pięknie. Wysłali piguły wraz z blankietem opiewającym na c.a. 10 zł. To było jakieś dwa tygodnie temu. Zadzwoniłem dziś rano (i może stąd brak problemów z dodzwonieniem się), poinformowałem o chęci rezygnacji. Ta została od ręki przyjęta (z propozycją KORZYSTNIEJSZEJ oferty, za którą również podziękowałem). Więc wypisanie się nie stanowi problemu. Ta korzystniejsza oferta, to było tych 700 pigułek rozłożonych na raty i warunki też zostały przedstawione precyzyjnie (z użyciem słów określających ilość i RATY), więc ja nie mam zastrzeżeń. Jak ktoś nie potrafi słuchać, to niech się później nie dziwi...
Odpowiedz
2014-04-03 06:33:09
Naiwna (Gość)
Wczoraj też dałam się omamić tej firmie.nie wiesz czy mogę jeszcze przed otrzymaniem przesyłki z rezygnować z niej
Odpowiedz
2014-04-22 20:06:26
Annie (Gość)
akurat nie wysyłacie... sytuacja podobna, jak znam moją babcie nie zamówiła niczego za co musiałaby płacić tyle pieniędzy. Telefonicznie nie da się nic dowiedzieć, listy polecone pozostały bez odpowiedzi. Jasno widać, iż firma nie ma żadnego dowodu (bo tego zażądałam) na zawarcie umowy, bo żadnej umowy nie było. Zastawiam się jak ta firma dostała jakiś dyplom firmy przyjaznej klientowi? chyba duuużo musieli dać łapówki, bo firma jest naciągaczem, oszustem, nie ma pojęcia, co to obsługa klienta, a przede wszystkich osoby tam pracujące nie mają sumienia i etyki moralnej próbująć naciągać starszych ludzi. WSTYD!!! a skoro oszukuja zwykłych ludzi, pewnie tak samo robia z pracownikami....
Odpowiedz
2014-06-10 11:43:47
gość (Gość)
Takie dyplomy to się po prostu kupuje - nic nie znaczą w świecie biznesu, służą do mamienia potencjalnych klientów. Nagrywać trzeba za zgodą drugiej osoby, więc polecam puszczać do telemarketera tekst (po jego informacji o nagrywaniu rozmowy) " Uprzejmie informuję że nasza rozmowa jest również nagrywana w celach dowodowych, czy Pan wyraża na to zgodę ? " w 99,99% przypadkach nieuczciwi telemarketerzy (a raczej nieświadome dzieciaki co tam siedzą w pierwszej pracy) odłożą słuchawkę bo szkolenie i konspekty rozmów z klientem nie przewidują takiej sytuacji :)))
Odpowiedz
2014-04-24 14:58:58
Skarii Podkarpacie (Gość)
Nie widzę żadnego oszustwa. Kwasy omega są nam potrzebne - fakt. Co do ceny... no tanio nie jest. Można kupić taniej. Zgodziłem się na wysłanie 60 tabletek, zgodziłem się na abonament na tabletki na dwumiesięczny zapas. Ale doinformowałem się jak można zrezygnować, kiedy i jakie są tego konsekwencje. Dostałem przesyłkę, pojadłem i parę minut temu wysłałem rezygnację na stronie www. właśnie dostałem maila o anulowaniu abonamentu i zaprzestaniu wysyłki. Po prostu trzeba słuchać i pytać. Konsultanci mówią szybko i często niewyraźnie. Wystarczy tylko poprosić o spokojną i wolną rozmowę. Pani z którą rozmawiałem była bardzo miła, zabawna i miała ładny głos.
Odpowiedz
2014-04-29 16:16:55
Annie (Gość)
akurat! inaczej byś mówił/a, jakbyś miała ponad 80 lat i nie do końca dobrze słyszała i rozumiała co sie do Ciebie mówi albo jakby to dotyczyło Twojej rodziny. Kazdy wie, ze wiekszośc osób w tym wieku nie kontaktuje do konca tak jak młode osoby (chociaż nie ma przesłanek do ubezwłasnowolnienia), ma inna hierarchie wartości i wychowania (więc nie rzuci słuchawką). Dlaczego oni dzwonia do takich akurat osób, a nie do mnie?? Odpowiednio przygotowany sprzedawca bedzie mógł tak prowadzić rozmowę, iz starsza osoba wogóle nie zorientuje się, że cos jest nie tak i wmanipulowywuje się go w coś - i jest to zwykłe oszustwo, bo uczciwy soprzedawca nigdy takiego czegoś nie zrobi!
Odpowiedz
2014-06-06 12:34:43
A (Gość)
W CHWILI ZAMÓWIENIA PRZESYŁKI ZA NIECAŁE 10 ZŁ URUCHAMIANY JEST PROGRAM DOSTAW REGULANYCH KTÓRY MOŻNA ZAKOŃCZYĆ PO KAŻDYM OPAKOWANIU: PO PIERWSZYM ZA 10ZŁ CZY TEŻ KAŻDYM NASTĘPNYM!!!! WYSTARCZY ZADZWONIĆ, NAPISAĆ CZY TEŻ WYPEŁNIĆ FORMULAŻ NA STRONIE!!!!! ZANIM ZACZNIECIE OCZERNIAĆ KOGOKOLWIEK ZADZWOŃCIE DO FIRMY!!!!! A CO NAJWAŻNIEJSZE SŁUCHAJCIE KONSULTANTÓW TO WSZYSTKO JEST MÓWIONE I NAGRYWANE PODCZAS ROZMOWY DLA BEZPIECZEŃSTWA KLIENTA I FIRMY!!!!!!! pozdrawiam
Odpowiedz
2014-06-07 08:06:04
Annie (Gość)
DZWONILIŚMY, PISALISMY i NIE DOSTALIMSY ŻADNEJ ODPOWIEDZI!!!! DOPIERO PO TYM DOKONAŁAM WPISU NA FORUM, ABY OSTRZEC INNE OSOBY PRZED WASZYMI OSZUSTWAMI!aby inne osoby nie zrobiły tego błędu i ostrzegły swoich starszych członków rodziny. nie pozdrawiam
Odpowiedz

     
Najnowsze oferty Nazwa Firmy Kategoria stanowiska Województwo
  Application administrator Hays Administracja biurowa mazowieckie  
  Kierownik Sklepu Hays Sprzedaż detaliczna / handel mazowieckie  
  GL Accountant Hays Finanse łódzkie  
  Store Manager Hays Sprzedaż detaliczna / handel podlaskie  
  Deputy Store Manager Hays Sprzedaż detaliczna / handel podlaskie  
  Digital Graphic Designer Hays Marketing / Public Relations mazowieckie  
  Store Manager (marka fashion) Hays Sprzedaż detaliczna / handel mazowieckie  
  Kierownik Robót Wykończeniowych Hays Budownictwo - cała polska -  
  Junior Specialist/Specialist in Logistics Department with foreign languages Hays Obsługa Klienta / Call Center śląskie  
  Specjalista ds sprzedaży exportowej ze znajomością języka NIEMIECKIEGO Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa łódzkie  
  Młodsza księgowa/Młodszy księgowy (j. ang. + j. włoski) Grupa LinguaJob.pl Księgowość / Audyt wielkopolskie  
  System Administrator - unikalny projekt (online gaming) Grupa LinguaJob.pl IT - Programowanie małopolskie  
  Finance Analyst Grupa LinguaJob.pl Finanse mazowieckie  
  Change Management Consultant Grupa LinguaJob.pl IT - Programowanie mazowieckie  
  Engineering Data Management Consultant Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa mazowieckie  
  .NET/C# Team Leader Grupa LinguaJob.pl IT - Programowanie małopolskie  
  Professional Development & Practice Administrator Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa wielkopolskie  
  Młodszy Programista Java Grupa LinguaJob.pl IT - Programowanie dolnośląskie  
  Pracownik biurowy z językiem holenderskim Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa wielkopolskie  
  Młodszy specjalista - Dział Administracji Danych Grupa LinguaJob.pl Administracja biurowa mazowieckie  
 
     
więcej >>
Popularne wyszukiwania:
praca | oferty pracy | praca Warszawa | praca Wrocław | praca Kraków | praca Katowice | praca Application administrator | praca Kierownik Sklepu | praca GL Accountant | praca Store Manager | praca Deputy Store Manager | praca Digital Graphic Designer | praca Store Manager (marka fashion) | praca Kierownik Robót Wykończeniowych | praca Junior Specialist/Specialist in Logistics Department with foreign languages | praca Specjalista ds sprzedaży exportowej ze znajomością języka NIEMIECKIEGO | praca Młodsza księgowa/Młodszy księgowy (j. ang. + j. włoski) | praca System Administrator - unikalny projekt (online gaming) | praca Finance Analyst | praca Change Management Consultant | praca Engineering Data Management Consultant
Partner merytoryczny: 
Marketing Internetowy 
Copyright 2009-2010 (c) Benhauer / JOBMATCH. Realizacja RTPROJECT. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Jeśli masz sugestie i uwagi dotyczące naszego portalu napisz do nas: info@jobmatch.pl
O SALESmanago Marketing Automation SALESmanago to jeden z pierwszych w Europie systemów klasy marketing automation. SALESmanago jest polskim systemem i najszybciej rosnącą tego typu platformą w Polsce. Z systemu SALESmanago Marketing Automation korzysta już ponad 400 firm w Polsce i Europie Centralnej. Firmy, które przenoszą eMail Marketing osiągają ponad 400% wzrost skuteczności emaili i konwersji sprzedażowej. Z systemu korzysta już ponad 400 firm m. in. Rainbow Tours, SITA, Eden Springs, Audioteka, Multikino, Jean Louis David, Answear.com oraz liczna grupa małych i średnich przedsiębiorstw.
SALESmanago Marketing Automation oferuje najbardziej wyspecjalizowany i innowacyjny pakiet narzędzi w obszarze automatyzacja marketingu. System obejmuje narzędzia do identyfikacji i monitoringu osób na stronie WWW oraz w Social Media, CRM, e-Mail Marketing, generator formularzy i stron docelowych oraz dynamicznej treści na stronie WWW. SALESmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer. Prezentacje Benhauer Kanał You Tube Benhauer SALESmanago ma swoją siedzibę w Krakowie oraz biuro w Miami, FL, USA. Więcej informacji www.salesmanago.pl