Rozwiązania i technologie do Marketingu Online

Kandydaci
Pracodawcy
Mapa strony  |  Forum FAQ |   |  facebook Dołącz do nas   |  Wynagrodzenia  |  Rynek pracy
Firmy rekrutujące z Jobmatch: 2961
Panel logowania

Zapomniałeś hasła ?
Zarejestruj się >
Blober
Zleć pozyskanie CV Jak mierzymy dopasowanie Branżowe Fora dyskusyjne
Aktualnie rekrutują
Blober
Salesmanago
Rekomendowani pracodawcy
Zgłoś problem
Regionalny serwis informacyjny
Sklep z przestrzennymi panelami dekoracyjnymi
Klasyfikacja zawodów i specjalności - opisy zawodu
Nazwa: Instruktor higieny
Synteza: Sprawuje funkcje kontrolne i doradcze w zakresie higieny i ochrony środowiska bytowania człowieka oraz środowiska naturalnego.
Zadania zawodowe: - rozpoznawanie potrzeb zdrowotnych środowiska - kontrolowanie przestrzegania przepisów określających wymagania higieniczne i zdrowotne w placówkach oświatowych i leczniczych oraz w zakładach pracy zapobieganie chorobom zawodowym - nadzorowanie zachowania higieny w środowisku naturalnym i środowisku bytowania człowieka, z uwzględnieniem higieny urządzeń obiektów użyteczności publicznej oraz urządzeń służących do zaopatrzenia ludności w wodę do picia i na potrzeby gospodarcze - pobieranie prób do badań laboratoryjnych, wykonywanie niektórych podstawowych oznaczeń oraz interpretacja wyników badań laboratoryjnych - zapobieganie i zwalczanie - przez dezynfekcję, dezynsekcję, deratyzację i szczepienia ochronne - chorób zakaźnych, pasożytniczych i niezakaźnych, mogących szerzyć się epidemicznie - ocenianie stanu sanitarnego zakładów produkcyjnych i jakości zdrowotnej wyrobów spożywczych oraz przedmiotów użytkowych (badania bakteriologiczne) - kontrolowanie skuteczności stosowanych zabiegów sterylizacyjnych, dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych i deratyzacyjnych (badania bakteriologiczne) - nadzór nad lecznictwem stacjonarnym w zakresie profilaktyki zakażeń wewnątrzszpitalnych (kontrola przestrzegania zasad aseptyki i antyseptyki w poszczególnych oddziałach szpitalnych) - nadzór sanitarny nad zakładami nauczania i wychowania oraz nad obiektami użyteczności publicznej, mieszkalnymi i opieki dla dzieci i młodzieży (kontrola i egzekwowanie przestrzegania przepisów sanitarnych) - koordynowanie, inicjowanie i doradztwo w zakresie działalności oświatowo- zdrowotnej prowadzonej przez zakłady służby zdrowia oraz promowanie zachowań prozdrowotnych w różnych grupach środowiskowych współpraca z innymi instytucjami prowadzącymi taką działalność - sporządzanie protokołów i zaleceń pokontrolnych oraz planów i sprawozdań w zakresie działań kontrolnych.
Zobacz oferty pracy JOBMATCH:
     
Najnowsze oferty Nazwa Firmy Kategoria stanowiska Województwo
  Specjalista ds. Controllingu Progresso Finanse wielkopolskie  
  Programista PHP/Web Developer PHP/14 Sedlak IT - Programowanie małopolskie  
  Pracownik działu technicznego MR JOB Inżynieria dolnośląskie  
  Handlowiec/Przedstawiciel handlowy/Sprzedawca FLOP SYSTEM Sprzedaż / Przedstawiciele handlowi dolnośląskie  
  Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży BBGroup Sprzedaż / Account management dolnośląskie  
  Mechanik Samochodowy z j. niemieckim Find Staff Produkcja - zagranica -  
  Menadżer Sekretariatu BBGroup Administracja biurowa dolnośląskie  
  Specjalista ds. rozwoju rynku szwedzkiego MR JOB Human Resources dolnośląskie  
  Specjalista ds. rozwoju rynku norweskiego MR JOB Human Resources dolnośląskie  
  Inżynier ds. Wdrażania Oprogramowania Obrabiarek CNC W&BS Inżynieria - cała polska -  
 
     
 
Popularne wyszukiwania:
praca | oferty pracy | praca Warszawa | praca Wrocław | praca Kraków | praca Katowice | praca Specjalista ds. Controllingu | praca Programista PHP/Web Developer PHP/14 | praca Pracownik działu technicznego | praca Handlowiec/Przedstawiciel handlowy/Sprzedawca | praca Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży | praca Mechanik Samochodowy z j. niemieckim | praca Menadżer Sekretariatu | praca Specjalista ds. rozwoju rynku szwedzkiego | praca Specjalista ds. rozwoju rynku norweskiego | praca Inżynier ds. Wdrażania Oprogramowania Obrabiarek CNC
Partner merytoryczny: 
Marketing Internetowy 
Copyright 2009-2010 (c) Benhauer / JOBMATCH. Realizacja RTPROJECT. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Jeśli masz sugestie i uwagi dotyczące naszego portalu napisz do nas: info@jobmatch.pl
O SALESmanago Marketing Automation SALESmanago to jeden z pierwszych w Europie systemów klasy marketing automation. SALESmanago jest polskim systemem i najszybciej rosnącą tego typu platformą w Polsce. Z systemu SALESmanago Marketing Automation korzysta już ponad 400 firm w Polsce i Europie Centralnej. Firmy, które przenoszą eMail Marketing osiągają ponad 400% wzrost skuteczności emaili i konwersji sprzedażowej. Z systemu korzysta już ponad 400 firm m. in. Rainbow Tours, SITA, Eden Springs, Audioteka, Multikino, Jean Louis David, Answear.com oraz liczna grupa małych i średnich przedsiębiorstw.
SALESmanago Marketing Automation oferuje najbardziej wyspecjalizowany i innowacyjny pakiet narzędzi w obszarze automatyzacja marketingu. System obejmuje narzędzia do identyfikacji i monitoringu osób na stronie WWW oraz w Social Media, CRM, e-Mail Marketing, generator formularzy i stron docelowych oraz dynamicznej treści na stronie WWW. SALESmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer. Prezentacje Benhauer Kanał You Tube Benhauer SALESmanago ma swoją siedzibę w Krakowie oraz biuro w Miami, FL, USA. Więcej informacji www.salesmanago.pl