Rozwiązania i technologie do Marketingu Online

Kandydaci
Pracodawcy
Mapa strony  |  Forum FAQ |   |  facebook Dołącz do nas   |  Wynagrodzenia  |  Rynek pracy
Firmy rekrutujące z Jobmatch: 2999
Panel logowania

Zapomniałeś hasła ?
Zarejestruj się >
Blober
Zleć pozyskanie CV Jak mierzymy dopasowanie Branżowe Fora dyskusyjne
Aktualnie rekrutują
Blober
Salesmanago
Rekomendowani pracodawcy
Zgłoś problem
Regionalny serwis informacyjny
Sklep z przestrzennymi panelami dekoracyjnymi
Klasyfikacja zawodów i specjalności - opisy zawodu
Nazwa: Instruktor higieny
Synteza: Sprawuje funkcje kontrolne i doradcze w zakresie higieny i ochrony środowiska bytowania człowieka oraz środowiska naturalnego.
Zadania zawodowe: - rozpoznawanie potrzeb zdrowotnych środowiska - kontrolowanie przestrzegania przepisów określających wymagania higieniczne i zdrowotne w placówkach oświatowych i leczniczych oraz w zakładach pracy zapobieganie chorobom zawodowym - nadzorowanie zachowania higieny w środowisku naturalnym i środowisku bytowania człowieka, z uwzględnieniem higieny urządzeń obiektów użyteczności publicznej oraz urządzeń służących do zaopatrzenia ludności w wodę do picia i na potrzeby gospodarcze - pobieranie prób do badań laboratoryjnych, wykonywanie niektórych podstawowych oznaczeń oraz interpretacja wyników badań laboratoryjnych - zapobieganie i zwalczanie - przez dezynfekcję, dezynsekcję, deratyzację i szczepienia ochronne - chorób zakaźnych, pasożytniczych i niezakaźnych, mogących szerzyć się epidemicznie - ocenianie stanu sanitarnego zakładów produkcyjnych i jakości zdrowotnej wyrobów spożywczych oraz przedmiotów użytkowych (badania bakteriologiczne) - kontrolowanie skuteczności stosowanych zabiegów sterylizacyjnych, dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych i deratyzacyjnych (badania bakteriologiczne) - nadzór nad lecznictwem stacjonarnym w zakresie profilaktyki zakażeń wewnątrzszpitalnych (kontrola przestrzegania zasad aseptyki i antyseptyki w poszczególnych oddziałach szpitalnych) - nadzór sanitarny nad zakładami nauczania i wychowania oraz nad obiektami użyteczności publicznej, mieszkalnymi i opieki dla dzieci i młodzieży (kontrola i egzekwowanie przestrzegania przepisów sanitarnych) - koordynowanie, inicjowanie i doradztwo w zakresie działalności oświatowo- zdrowotnej prowadzonej przez zakłady służby zdrowia oraz promowanie zachowań prozdrowotnych w różnych grupach środowiskowych współpraca z innymi instytucjami prowadzącymi taką działalność - sporządzanie protokołów i zaleceń pokontrolnych oraz planów i sprawozdań w zakresie działań kontrolnych.
Zobacz oferty pracy JOBMATCH:
     
Najnowsze oferty Nazwa Firmy Kategoria stanowiska Województwo
  CASE Technical Specialist Europe Hays Produkcja dolnośląskie  
  Tester/Analityk Testowy Hays Administracja biurowa mazowieckie  
  Koordynator testów Hays Administracja biurowa mazowieckie  
  Dyrektor Departamentu Zarządzania Ryzykiem Hays Finanse mazowieckie  
  Front End Developer Hays Administracja biurowa małopolskie  
  TESTER .NET Hays Administracja biurowa mazowieckie  
  Pracownik recepcji_Zastę™pstwo 29.08-15.09 Hays Administracja biurowa małopolskie  
  Development Programmer Hays Obsługa Klienta / Call Center małopolskie  
  JAVA Software Lead Warszawa Bankowość‡ Hays Administracja biurowa mazowieckie  
  JAVA Software Developer bankowość‡ Warszawa Hays Administracja biurowa mazowieckie  
 
     
 
Popularne wyszukiwania:
praca | oferty pracy | praca Warszawa | praca Wrocław | praca Kraków | praca Katowice | praca CASE Technical Specialist Europe | praca Tester/Analityk Testowy | praca Koordynator testów | praca Dyrektor Departamentu Zarządzania Ryzykiem | praca Front End Developer | praca TESTER .NET | praca Pracownik recepcji_Zastę™pstwo 29.08-15.09 | praca Development Programmer | praca JAVA Software Lead Warszawa Bankowość‡ | praca JAVA Software Developer bankowość‡ Warszawa
Partner merytoryczny: 
Marketing Internetowy 
Copyright 2009-2010 (c) Benhauer / JOBMATCH. Realizacja RTPROJECT. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Jeśli masz sugestie i uwagi dotyczące naszego portalu napisz do nas: info@jobmatch.pl
O SALESmanago Marketing Automation SALESmanago to jeden z pierwszych w Europie systemów klasy marketing automation. SALESmanago jest polskim systemem i najszybciej rosnącą tego typu platformą w Polsce. Z systemu SALESmanago Marketing Automation korzysta już ponad 400 firm w Polsce i Europie Centralnej. Firmy, które przenoszą eMail Marketing osiągają ponad 400% wzrost skuteczności emaili i konwersji sprzedażowej. Z systemu korzysta już ponad 400 firm m. in. Rainbow Tours, SITA, Eden Springs, Audioteka, Multikino, Jean Louis David, Answear.com oraz liczna grupa małych i średnich przedsiębiorstw.
SALESmanago Marketing Automation oferuje najbardziej wyspecjalizowany i innowacyjny pakiet narzędzi w obszarze automatyzacja marketingu. System obejmuje narzędzia do identyfikacji i monitoringu osób na stronie WWW oraz w Social Media, CRM, e-Mail Marketing, generator formularzy i stron docelowych oraz dynamicznej treści na stronie WWW. SALESmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer. Prezentacje Benhauer Kanał You Tube Benhauer SALESmanago ma swoją siedzibę w Krakowie oraz biuro w Miami, FL, USA. Więcej informacji www.salesmanago.pl